Medya

Kırmızı Oda 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Alya Babaannesinin Ölümünü Anlatıyor!

Tv 8’in büyük bir alakayla izlenen dizisi Kırmızı Oda, 7. yeni kısmıyla 16 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Bir düğünde bir yere çarpılarak can veren annesini de kaybettikten sonra yapyalnız kalan Osman’ı terapiye Hekim Ayşe alır. Ahmet ise, yeni eşine parçalamak istediğini açıklayıp, daha önceki eşinin yanına gidip ondan özür diler. Alya, annesinin evde gördüğü şiddeti anlatır. Meliha, rüyasında baktığı kızı Melek’i aramak için yollara düşer.
O sırada Melek, annesini vapurdan sıçramak üzereyken bakar. Melek, annesini kurtaracak mı? Kırmızı Oda 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Alya, babaannesinin vefatını anlatıyor.

Cuma Dizileri 2020

Alya Babaannesinin Vefatını Anlatıyor!

Kırmızı Oda 7. kısım 1. fragmanında; Alya, tekrar seansa geliyor. Onun yaşadığı konakta babaannesinin değerli bir vazosu kırılıyor ve evdeki öbür çocuklar kabahati Alya’nın üzerine atıyor.
Hamamda babaannesi, kayıp düşüyor ve Alya’da annesinin yaptığını işaret ediyor. Hekim Deniz, eşine bir çocukları olsun istediğini açıklıyor. O da çocuklarının olmadığını ondan bunu kabullenmesini istiyor. Osman ise, tekrar terapiye geliyor.

İşte Kırmızı Oda 7. kısım 1. fragmanı….

KIRMIZI ODA 6.
Ayşe hekim, sabırla Osman’ın konuşmasını bekliyor. Zati babası olmayan Osman’ın annesini de bir düğünde havaya ateş edenler tarafından bir yerinizi incitilip gözünün önünde öldüğünü biliyor. Seans bittikten sonra Ayşe, Osman’ın kendisinin evine gelmesini istemesinden çok etkileniyor ve gözyaşlarına boğuluyor.

Alya, asaplı bir biçimde muayenehaneye geliyor. Kendisini beklettiği için hekim hanıma sitem ediyor. Hekim hanım ona prenses Süreyya’nın öyküsünü anlatmak istiyor.
Hekim hanıma annesinin konakta yaşadıklarını anlatmaya başlıyor. Sırf kayın validesine yaranmak için kendisinin saçlarını annesinin nasıl kestiğini anlatıyor.

Düğünde annesinin ve yengelerinin çıkıp oynamalarından sonra babaannesinin onları kocalarına şikayet ettiğini, babasının da annesini herkesin içinde tokat atıp yere düşürmesini anlatıyor. Sonra haftaya tekrar gelmek için Tuna’dan buluşma alıyor. Ahmet ise, hekim Piraye ile olan buluşmasına geliyor.
Onun böyle bir çöküş yaşaması, annesinin hasta olup can vermesinden sonra babasının, annesinin can vermesinden onu mesul yakalamış olması olduğunu hekim kavrıyor.

Ahmet, seansı erken tamamlayıp karısının yanına gidip ondan kezlerce özür diliyor. Gizeme Meliha’nın buluşma saatine geliyor. Nur, sabahtan beri annesine ulaşamadığını açıklayınca hekim hanım telaşlanmaya başlıyor. Meliha, kızı Melek’in düşünde kendisinin dükkanda olduğunu gelip bulmasını açıklamasından sonra sokak sokak dükkan dükkan kızını arıyor.
O sırada Melek, annesini intihar etmek üzereyken bakıyor.

Kırmızı Oda 7. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Melek Annesini Kurtaracak Mı?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu