Kırmızı Oda 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Meliha’nın Kızı Melek Yaşıyor Mu?

Takip Et:
Kırmızı Oda 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Meliha’nın Kızı Melek Yaşıyor Mu?
Kırmızı Oda 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Meliha’nın Kızı Melek Yaşıyor Mu?

Tv 8’in yeni gözde dizisi Kırmızı Oda, 6. kısmıyla 9 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Alya, baba annesinin saçlarını nasıl kestiğini anlatır. Ahmet bey ise, karısının kanser olmasında kendisini mesul meblağ. Şimdiki karısından parçalayıp daha önceki karısıyla tekrar evlenmek istar. Tuna, Meliha’nın kayıp olduğunu bilip hekim hanıma açıklar. Meliha, can veren kızının hayaliyle kendini kaybetmiş bir biçimde denize doğru gider. Hekim hanım Meliha’yı arayıp ona mani olmaya çalışır.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. Meliha’nın kızı, Melek yaşıyor mu?

Cuma Dizileri 2020

Meliha’nın Kızı Melek Yaşıyor Mu?

Kırmızı Oda 6. kısım 2. fragmanında; Hekim Deniz, hekim hanımın bir acısı olduğunu ve kimseyle paylaşmadığını anlar ve bunu nasıl başardığını soruyor. Alya, yeniden canı acıtan çocukluğunu anlatıyor. Meliha, hekim hanıma hakkını helal etmesini açıklayıp kendisini boğazın sularına atmaya hazırlanıyor.
Melek. o gece o yangında can vermedi mi? Meliha, senelerce boş yere mi gözyaşı döktü?

İşte Kırmızı Oda 6. kısım 2. fragmanı….

KIRMIZI ODA 5. KISIM ÖZETİ!

Hekim Piraye’ye gelen Ahmet bey, aralıksız ağlar ve ona günlerdir böyle olduğunu açıklar.
Piraye, onun öyküsünde kendi yaşadıklarını bakar. Hekim hanımın hastalarından Ömer, gelir.

O çıkarken Alya, içeri girer ve hekim hanımın ona yakın davranmasını çekemer. Alya, babasının annesiyle İstanbul’da tanıştığını ve baba annesinin istememesine karşın annesiyle evlendiğini anlatır. İstenmeyen gelin olan annesi de, kocasında da alaka bakmayınca içine kapandığını anlatır.

Meliha ise, üvey oğlu Necdet’in birilerine kefil olmasıyla her şeylerini kaybettiklerini, sonrasında kocasının oğlunu ret ettiğini, yeni evlenen Necdet’in karısı ve çocuğuyla memlekete gittiği anlatır.
Yeniden Necdet’in yanına gittiğinde, ona boşuna iyilik yaptığını kavradığını söyleyip devam etmek istemez ve muayenehaneyi terk eder.

Kırmızı Oda 6. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Meliha İhtihar Mı Ediyor?.