Kırmızı Oda 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Doktor Hanım Kötü Bir Haber Alıyor!

Takip Et:
Kırmızı Oda 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Doktor Hanım Kötü Bir Haber Alıyor!
Kırmızı Oda 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Doktor Hanım Kötü Bir Haber Alıyor!

Tv 8’in büyük bir alkışla izlenen dizisi Kırmızı Oda, 5. kısmıyla 2 Ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Hekim Piraye’ye gelen hasta eşini kandırdığını itiraf eder. Öte yandan, Zeynep hekim hanıma gelip ona başından geçenleri anlatır. Meliha ise, bu haftaki seansında kendisini hiç tanımadığını yaptığı büyük pişmanlığı anlatır. Eşinin üvey oğluyla Meliha arasında neler geçti? Kırmızı Oda 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı.
kısım 2. fragmanında; Ahmet, Hekim Piraye’ye eşini kandırdığını ve sonrasında tüm ailesini kaybettiğini anlatıyor. Alya, yaşamı süresince annesi tarafından neden istenmediğinin acısını yaşamıştır. Annesi onu doğurduktan sonra üç gün süresince ağlamıştır. Tuna, Hekim hanımda bir haller olduğunu kavrıyor. Özel yaşamını anlatmaktan sevmeyen hekim hanım üzücü bir haber alıyor.

İşte Kırmızı Oda 5. kısmı 2. fragmanı…

KIRMIZI ODA 4. KISIM ÖZETİ!

Mehmet ile Nesrin, ayrı yaşamaya başlar. Bu müddet içinde Mehmet, ailesinden ayrı kalmaya sabredemez. Çocuklar babaları olmadan evde daha huzurludur. Hekim Deniz’e gelen aile kızlarının bir müddettir konuşmadığı şikayetiyle kazanç.
Leyla ile konuşup onun bakıcısı tarafından şiddet baktığını anlar. Bakıcıyla beraber muayenehaneye gelen aile gidişatı bilir bilmez bakıcıya saldırır.

Ortalıkta büyük bir kaos içindeyken Alya içeri girer. Hekim hanım onu alıp odasına çıkarır. Alya, çocukluğunu anlatır. Büyük bir misafirde yengeleri, kuzenleri ve babaannesiyle yaşadıklarını, babaannesinin  öteki gelinlerini kendisinin istediği şahıslar olduğunu, babasının annesiyle hoşlanarak evlendiği için bir de kız çocuk doğurduğu için dışlandığını anlatır.

İçine kapanan annesi, ne kendisiyle nede Alya ile ilgilenmemiştir.
Meliha, bir hafta sonra tekrar kazanç. Ama hekim hanım onun suratında değişik bir üzüntü bakar. Meliha, bir kızının daha olduğunu, onun aynı annesi gibi oynak hoşluğuna düşkün biri olduğunu, evde oluşan yangında onu kurtaramadıklarını ve öldürüğünü anlatır. Gözyaşlarına boğulan Meliha’yı hekim hanım taksiye bindirip evine yollar.

Kırmızı Oda 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Dizinin Son Kısmında Neler Oldu?.