Kültür ve Sanat

Kırmızı Oda 4. bölüm fragmanı

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 4. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi hoşlanılan oyuncular eşlik ediyor. Değişik oyuncular da birbirinden afallatıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye davetli olacaklar.

Kırmızı Oda

Reel öykülerden esinlenen dizide, bir psikiyatri muayenehanesindeki hekimlerin ve onlara müracaat eten hastaların yaşamları hikâyeleştirilecek.
Hastalar o güne kadar kimselere açıklayamadıkları gizemleri dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler tespit edecek.

Kırmızı Oda 3. kısmında neler oldu?

Kırmızı Oda’nın üçüncü kısmında, Hekim Hanım zekâsıyla noktaya değinen Alya’yla ilişkisini geliştirip parolalarını çözmeye başlarken, çocuk yaşta kardeşlerinin mesullüğünü üzerine almak zorunda kalan Meliha’nın İstanbul’daki acıklı hikayesi devam ediyor.
Kısım Fragmanı” width=”1200″ height=”675″ src=”https://www.youtube.com/embed/FIHRgreiagM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu