Kırmızı Oda 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Meliha’nın Dertleri Anlatmakla Bitmiyor!

Takip Et:
Kırmızı Oda 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Meliha’nın Dertleri Anlatmakla Bitmiyor!
Kırmızı Oda 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Meliha’nın Dertleri Anlatmakla Bitmiyor!

Tv 8’in yayınlandığı günden beri büyük bir alkışla izlenen dizisi Kırmızı Oda, 4. kısmıyla 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Nesrin, Mehmet’in kendisine ve çocuklarına yaptığı şiddeti anlatır. Ailesini kaybeden ve tek başına kalan Alya’nın reelinde kız çocuğu olduğu için ailesi tarafından dışlandığı ortaya çıkar. Meliha ise, kayıp üstüne kayıp yaşadığı yaşamında 16 yaşındaki gül gül gibi kızının nasıl cayır cayır yandığını anlatır.
fragmanı yayınlandı. Meliha’nın tasaları anlatmakla bitmiyor.

Cuma Dizileri 2020

Meliha’nın Tasaları Anlatmakla Bitmiyor!

Kırmızı Oda dizisinin 4. kısım 2. fragmanında; Meliha, ablası can verdikten sonra kardeşlerinden birinin oynaklığını ve hoşluğunu annesine benzetiyor. Onunda annesi gibi olmasından korktuğunu anlatıyor. Alya, çocukluğuna gidip başından geçenleri hekim hanıma anlatıyor. Mehmet, yanlışının farkına varıyor.
kısım 2. fragmanı…

KIRMIZI ODA 3. KISIM ÖZETİ!

Hekim hanım, o kadar özür çiçeklerinden sonra Alya’yı kabul eder. Alya, evvel konuşmakta zorlanır. Hekim hanım, onun annesi ve babasını kaybettikten sonra yaşamda tek başına olduğunu anlar.
Güçle de olsa, hekim hanım onun makûs bir çocukluk yaşadığını anlar ve de onu makûs göründüğü mevzusunda uyarır.

Meliha, bir hafta aradan sonra öyküsünün devamı için hekim hanımla buluşur. Ablası gittikten sonra onun vazifesini devralan Meliha, kardeşlerini sürükleyip çevirir ve komşularına ailesini trafik kazasında kaybettiğini ve her ay dedesiyle nenesinin onlara para gönderdiğini açıklar. Güler ablasını, hafta arayan Meliha ve kardeşleri en son onu aradıklarında telefona başka birisi çıkar.
Kimsesizler kabrine gömülen ablalarının kabrini bulan kardeşler başında dua eder. Mehmet, çocukluğunda yaşadığı şiddetin aynını çocuklarına ve karısına yaptığının farkına, hekim hanımla konuştuktan sonra farkına varır ve kendisinden nefret eder. Nesrin, hekim hanımla konuşup kocasından kaygı ettiğini açıklar.

Kırmızı Oda 4. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Dizinin Yeni Kısmında Neler Olacak?.