Kırmızı Oda 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Dizinin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Takip Et:
Kırmızı Oda 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Dizinin Yeni Bölümünde Neler Olacak?
Kırmızı Oda 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Dizinin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Tv 8’in büyük bir alkışla izlenen yeni dizisi Kırmızı Oda, 3. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Hekim hanım, Alya’yı dinlemeyi kabul etti. Alya’nın, çok yalnız olduğunu ve anne otoritesine gereksinimi olduğunu kavrayan hekim hanım ona öyle davrandı. Meliha, ablasının nasıl can verdiğini ve tek başlarına İstanbul’da nasıl çaba verdiklerini anlattı. Mehmet ise, ailesine patlama noktasını anlattı. Kırmızı Oda 4.
fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni kısmında neler olacak?

Cuma Dizileri 2020

Dizinin Yeni Kısmında Neler Olacak?

Kırmızı Oda dizisinin 4. kısım 1. fragmanında; Bu sefer Nesrin, Mehmet’i anlatıyor. Mehmet’in kendisine ve çocuklarına yaptığı şiddeti anlatıyor. Ailesini kaybeden ve tek başına kalan Alya’nın gerçeğinde kız çocuğu olduğu için ailesi tarafından dışlandığı ortaya çıkıyor. Meliha ise, kayıp üstüne kayıp yaşadığı yaşamında 16 yaşındaki gül gül gibi kızının nasıl cayır cayır yandığını anlatıyor.

İşte Kırmızı Oda 4.
fragmanı,…

KIRMIZI ODA 3. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Hekim hanım, o kadar özür çiçeklerinden sonra Alya’yı kabul ediyor. Alya, konuşmakta zorlanıyor. Hekim hanım, onun annesi ve babasını kaybettiğini ve yaşamda tek başına olduğunu kavrıyor.
Güçle de olsa, hekim hanım onun makûs bir çocukluk yaşadığını kavrıyor ve de onu makûs göründüğü mevzusunda uyarıyor.

Meliha, bir hafta aradan sonra öyküsünün devamı için hekim hanımla buluşuyor. Ablası gittikten sonra onun misyonunu devralan Meliha, kardeşlerini sürükleyip çeviriyor ve komşularına ailesini trafik kazasında kaybettiğini ve her ay dedesiyle nenesinin onlara para gönderdiğini açıklıyor. Güler ablasını, hafta arayan Meliha ve kardeşleri en son onu aradıklarında telefona başka birisi çıkıyor.
Kimsesizler kabrine gömülen ablalarının kabrini bulan kardeşler başında dua ediyor. Mehmet, çocukluğunda yaşadığı şiddetin aynını çocuklarına ve karısına yaptığının farkına, hekim hanımla konuştuktan sonra farkına varıyor ve kendisinden nefret ediyor. Nesrin, hekim hanımla konuşup kocasından kaygı ettiğini açıklıyor.

 Kırmızı Oda 3. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Meliha Ablasını Nasıl Kaybettiğini Anlatıyor!.