Medya

Kırmızı Kamyon dizisinde oynayacak Görkem Sevindik’ten alkışlatan hareket

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Söz dizisinde oynadığı Keşanlı karakteri ile belleklere kazınan Görkem Sevindik dizilerin aranan adlarından birisi oldu. Sevindik’i geçtiğimiz sezon Show Tv’nin Ramo dizisinde Boz karakteri ile izledik. Oyuncu, yeniden zaferli bir iş çıkarmış ve hem Ramo’nun sağ kolu, can yoldaşı, yiğit şahsiyetiyle herkese kendisini beğendirmişti. Fatoş’a olan aşkı, ona bakışı izleyicinin kalbinde yer etti.

Bu sezon Ramo dizisinde Görkem Sevindik yok.
Boz öldürüldükten sonra Fatoş doğum yaparken can vermiş ve doğan ufak kıza da annesinin ismi verilmişti.

Yeni sezonda Görek Sevindik’in ‘Kırmıız Kamyon’ adlı bir dizide oynayacağı biçiminde bilgiler medyada yer aldı.
10. Ev tarafından hazırlanan dizide itfaiyecilerin öyküsü mevzu alınıyor. Senaryosunu Meriç Demiray’ın yazdığı dizide rejisörlüğü ise Osman Kaya üstlenmekte.

Hazırlıkları süren dizinin 2021’in ilk aylarında ekrana gelmesi bekleniyor.

Gelelim Sevindik’in herkesin takdirini kazanan isteğine. Oyuncu, yaklaşan doğumgünü sebebiyle, şimdilerde çoğu zaman ünlü adın yaptığı gibi kendisine hediye alınması yerine bir müesseseye bağış yapılmasını önerdiği sosyal medya paylaşımı dikkat çekti.

Sevindik, “iyilik paylaş” etiketiyle aşağıdaki ilanı yaptı:

Sevgili ailem ve arkadaşlarım,

17 Ekim benim doğum günüm sizlerden armağan ya da kutlama beklemiyorum. Sizlerden iyilik istiyorum 🙏 @iyilikpaylas sosyal bagis platformu uzerinden @turkkanserdernegi için bir kampanya açtım.
Kanser hastası çocuklarımızı, arkadaşlarımızı anımsayalım ve elimizden geldiğince yardım olalım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu