Medya

‘KIRLANGIÇ FIRTINASI’ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? OYUNCULARI KİM?

İlk sezonda rakipleri karşısında dişli bir rakip çıkartamayan, Muhteşem Yüzyıl’ı ise adeta elinde patlayan Fox Tv, 2. sezon hazırlığına çoktan başladı…

 

Yeni sezona iddialı bir giriş yapabilmek için yeni dizi haberlerini peş peşe veren Fox Tv’de, Limon Film‘in yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası isimli dizisi Ocak 2017 gibi ekranlara gelmesi bekleniyor.

 

Muhteşem bir dram dizisinin senaryosunu yazması için Karagül’ün senaristi Erkan Birgören ile anlaşıldı. Dizinin yönetmenliğini ise Özcan Alper gerçekleştirecek.

 

KIRLANGIÇ FIRTINASI DİZİSİNİN KONUSU:

 

Duygusal bir dram dizisi olacağı gelen haberler arasında.

 

KIRLANGIÇ FIRTINASI’NIN OYUNCULARI:

 

Ekin Mert Daymaz;

 

Yakışıklı genç oyuncu 2 Aralık 1990 yılında Hollanda’da doğmuştur. 2014 yılında rol aldığı ilk dizi olan Not Defteri’nden sonra Çiçek Kokusu dizisinde Volkan, 2016 yılında Hayat Sevince güzel isimli dizide de Savaş karakteri ile ön plana çıkmıştır.

 

Bestemsu Özdemir;

 

Güzel oyuncu 1 Ocak 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk rol aldığı dizi ise Stv kanalında yayınlanan Sakarya Fırat dizisidir. daha sonra ise Atv ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk dizisinde Nilüfer karakteri ile ön plana çıkmıştır.

 

Meltem Cumbul (Ülfet);

 

Usta oyuncu 5 Kasım 1969 yılında Akşehir’de dünyaya gelmiştir. Birçok başarılı işe imza atan Cumbul en son Yaktın Beni isimli sinema filminde Leyla karakterine hayat vermiştir. Ayrıca 2013-2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Fatma Sultan karakterini canlandırmıştır.

Fikret Kuşkan (Kudret);

 

Başarılı oyuncu 22 Nisan 1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Fox ekranlarında yayınlanan Çifte Saadet dizisinde Metin karakterine hayat vermiştir.

 

Ebru Aykaç;

 

Güzel oyuncu 7 Şubat 1975 yılında Manisa’da doğmuştur. En son 2015 yılında Beyaz Yalan dizisinde Asude karakterine hayat vermiştir.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu