Kırımızı Oda’nın Doktor Hanım’ı Binnur Kaya hangi diziye konuk oluyor?

Takip Et:
Kırımızı Oda’nın Doktor Hanım’ı Binnur Kaya hangi diziye konuk oluyor?
Kırımızı Oda’nın Doktor Hanım’ı Binnur Kaya hangi diziye konuk oluyor?

Bu sezonun en flaş dizi projelerinden birisi haline gelen ve aldığı yüksek reytinglerle noktaya değinen Kırmızı Oda’nın Hekim Hanım’ı Binnur Kaya, enteresan bir sürprize imza atıyor. Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin ilk kısmında büyük bir sürpriz var. Kırmızı Oda’nın Hekim Hanım’ı; Binnur Kaya diziye misafir oluyor.

TV8’de yayınlandığı ilk günden itibaren büyük alaka bakan, OGM Pictures’ın yapımını, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği “Doğduğun Ev Mukadderatındır” dizisi yeni sezonuyla 30 Eylül’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin ilk kısmında ise büyük bir sürpriz var: Kırmızı Oda’nın Hekim Hanım’ı; Binnur Kaya.

Zeynep’in terapisti: Hekim Hanım

Kırmızı Oda dizisindeki zaferli performansıyla noktaya değinen Binnur Kaya, Zeynep’in bugüne kadar hiç bakmadığımız terapistini canlandırdı.
Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarındaki asıl yaşam öykülerinden adapte edilen “Doğduğun Ev Mukadderatıdır”in yönetmeni Çağrı Sancak ile “Kırmızı Oda” dizisinin rejisörü Cem Karcı, dizilerinin başrol karakterleri Hekim Hanım ve Zeynep’in toplandığı sahneyi beraber çekti.

“Doğduğun Ev Mukadderatındır” yeni sezonun ilk kısmıyla 30 Eylül Çarşamba akşamı TV8’de…

.