Medya

KİRALIK AŞK’TA BUGÜN NELER YAŞANACAK? NEFESLER TUTULDU!..

Kiralık Aşk 57.Bölüm 2. Fragmanı haberin sonuna eklenmiştir. Büyük bir merakla takip edilen ve yeni bölüm fragmanı yayınlanan fenomen dizide son yaşanan gelişmeler ise şöyle;


 

Ömer Defne'yi hiç beklemediği bir anda öptü. Peki bu ani yakınlaşmaya Defne’nin tepkisi ne olacak? Toplantılar, telefonlar, koşuşturmalar, Passionis yangın yeri… Her şey yoluna girecek derken, şirket karışıyor. Kral Ömer, ikinci şans adını verdiği tasarımında çok büyük bir problemle karşı karşıya. Görüşmeler, temaslar, yeni planlar Passionis’i bu dertten kurtarabilecek mi?

 

Herkes tarafını seçiyor. Ömer'den yana olanlar ve şüphe duyanlar… Sinan çabaları ile yine Ömer'in yanında. Her şey onun iyiliği ve zarar görmemesi için. Peki ya Defne? Hangi tarafta?

 

Baba yarısı Necmi, olayı duyar duymaz Ömer’e geliyor. Ömer'e sunduğu teklif gözleri yaşartacak cinsten. Pamir her zaman ki gibi sessiz ve çok planlı. Ömer'in yaşadığı krizi fırsata çevirmek için çabalıyor.

 

Koray, Ömer’den yana şüpheli. Eğer Ömer bunu hissederse, Koray için yine zor zamanlar başlayabilir. Seda, Yasemin'in Sinan'ın eski eşi olduğunu öğreniyor. Seda’nın bu konuya tepkisi ne olacak?

 

İso artık gerçeğe çok yakın… Gerçekle yüz yüze. Yine zorluk, yine imkansızlık… Hayatı boyunca onu kovalayan duygular.

 

İşte dizinin son fragmanı:

 

İŞTE DİĞER BARIŞ ARDUÇ, ELÇİN SANGU VE KİRALIK AŞK HABERLERİ!..

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu