Medya

‘KİRALIK AŞK’ VEDAYA MI HAZIRLANIYOR?

Bir dönem zirveden inmeyen 'Kiralık Aşk' artık ilk 3'e girmekte zorlanıyor. Barış Arduç, Elçin Sangu ve Müjde Uzman'lı dizi; 25 Kasım tarihli bölümüyle totalde 4.77 rating 10.86 share alarak 5. sırada yer aldı.
 


 


Kiralık Aşk, 25 Kasım'da AB grubunda da rakiplerinin gerisinde kalarak, 4.43 rating 10.74 share ile 5. sırada yer aldı. O Ses Türkiye, Güldür Güldür Show ve Arka Sokaklar'ın gerisinde kalan dizinin yapımcısı ve saneryo ekibi yeni arayışlar içine girdi.
 


 

 

Dizinin Barış Arduç ve Elçin Sangu gibi fenomen oyunculardan oluşan bir kadrosu var. Ancak, izleyici değişikliği ve merak uyandıran, şaşırtan senaryoları seviyor. Haliyle, yapım ekibinin seyircilerini şaşırtan bölümlere imza atmadan rating'lerini yükseltmesi mümkün değil.

Kiralık Aşk'ın rating sonuçları böyle giderse sezonu zor tamamlar ya da en iyi ihtimalle Haziran'da final yapar. Elbette, iş işten geçmiş değil. Star TV yönetimi, rakiplerine nazaran bu konuda daha anlayışlı ve sabırlı. Muhakkak Kiralık Aşk'ın da toparlanmasını bekleyecektir. Bakalım, dizinin önümüzdeki haftalarda akıbeti ne olacak?

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.

25 Kasım 2016 Cuma Rating sonuçlarını görmek için tıklayın

İlgili Haberler

Başa dön tuşu