Kimsesizler Dizisinin 2. Ve 3. Tanıtımı Yayınlandı!

Takip Et:
Kimsesizler Dizisinin 2. Ve 3. Tanıtımı Yayınlandı!
Kimsesizler Dizisinin 2. Ve 3. Tanıtımı Yayınlandı!

Fox Tv’de yayınlanacak Kimsesizler dizisi, iddialı bir giriş yaptı. Erdal Beşikçioğlu ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın başrollerini paylaştığı dizi izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor. Kimsesizler dizisinde, bir çok kimsesiz çocuğun travmaları ekrana gelecek. Evlatlık verilmek için şirinlik göstermek istemeyen ve birbirine tutunup mutlu olan çocukların yaşadığı bir yuvayı mevzu oluyor. Kimsesizler dizisinin 2. ve 3. fragmanı yayınlandı,

 Erdal Beşikçioğlu Kimdir?

Beren Gökyıldız Kimdir?

Kimsesizler Dizisinin 2.
Tanıtımı Yayınlandı

Fox Tv’nin yeni iddialı dizisi Kimsesizler, çok yakında izleyicisiyle buluşacak. Kimsesizler yurdunda geçen dizide bir çok çocuğun tranvaları ekrana gelecek. Büyük bir izleyici tarafından alkışla izlenecek dizinin henüz yayın tarihi belirli olmadı. Dizinin, varsayımlara göre ekim ayı gibi ekrana gelmesi bekleniyor.

İşte Kimsesizler 1. kısım 2. fragmanı….

İşte Kimsesizler dizisi 1.
fragmanı….

Çocuk bakım evinde yaşayan çocuklar başka ailelere evlatlık verilmek istemiyor. Her seferinde onları vazgeçirmenin bir yolunu tespit ediyorlar. Zira, onlar birbirleriyle ve kendilerinden mesul olan misyonludan çok mutludurlar. Kendi dünyalarını orada kuran bir çocuk, yeni gelen bir çocuğun travmasını kavradığı için onu yanlarına alıp, nasıl birlikte mutlu olabileceklerini birlerine anlatıyor. Böylece çocuklar, böyle bir yuvadan ufalamak istemiyor.
Ama, çocuklar ne o abilerinden nede bakım evinden bölmek istemiyor.

 

KİMSESİZLER DİZİSİNİN MEVZUSU!

Kimsesizler dizisi, bir yetimhanede geçiyor. Bazısı annesi babası onu istemediği için, kimi daha annesini babasını tarife fırsatı olmadan, kaybettiği için yetimhanede kalmak zorunda kalıyor.
Sevgi ve alaka ne yazık ki yoktur. Ancak çocuklar yetimhanede mertçe ve bir birlerine sığınıp sabrederek hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Kimi çocuk güçlük baktığı için eforlu bir yapıya sahipken bazısı da yeni düşmüş yetimhaneye ve çok korkak ancak hepsinin ortak bir amacı vardır. O da yaşamak; çok şey istemiyorlar tek istedikleri şey sevgi ile gelişmektir.

Erdal Beşikçioğlu Kimsesizler Dizisiyle Ekranlara Dönüyor! Dizinin İlk Tanıtımı Yayınlandı!.