Medya

Kimse görmeden sil lütfen! Neslihan Atagül’ün taytlı tarzını görenler eleştiriyi yapıştırdı

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterine yaşam vermekte olan ünlü oyuncu Neslihan Atagül, son senelerin en noktaya değinen bayan oyuncularının başında geliyor. Dizideki Nare performansı ile de büyüleyen oyuncu, özel bir çekimde giydiği elbiselerle dikkat çekti.


Gençliğini ve enerjisini sergilediği pozlarıyla Based İstanbul mecmuası için nesnel karşısına geçen oyuncu, bu resimlerden kimilerini de instagram hesabında yayınladı.
Ünlü oyuncunun mecmua çekimi için giydiği ve kendi stilini de pek yansıtmayan bu pozdaki tayt için sosyal medyada çok rakamda tenkidi ileti yayınladı.

Ünlü oyuncunun paylaşımı yapmasının ardından takipçilerden tenkitler hemen yükseldi.

“Sil sil, ikinci resmi sil, kimse bakmadan” diye yorum bırakan hayranlar, taytlı resimden pek de memnun kalmadıklarını ifade ettiler.

Bir takipçi şu iletisiyle dikkat çekti: “Neslihancığım seni çok beğeniyorum ve çok hoşlanıyorum.
Başka Bir Deyişle yanlış anlaşılmamak için başta bunu belirtmek istedim. İkinci resimdeki taytın, ufakken annemin kıyafetlerimin altına güçle giydirdiği tayta benziyor. Tenkit değil bu ama ben kendi kendime güldüm.”

Neslihan Atagül, Based İstanbul mecmuası için değişik pozlar da verdi. Ancak ortaya konulan stili hayranları pek de oyuncuya yakıştıramadı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu