Kibariye, eşi yüzünden zarar etti!

Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık'ın borçlarını ödeyebilmek için 3 milyon liraya satışa çıkardığı evini 1 milyon 750 bin liraya satmak zorunda kaldı...

Takip Et:

Geçtiğimiz aylarda kızını evlendiren Kibariye’nin kendisinden 19 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık bir süredir borç batağındaydı. Borçları 10 milyon lirayı bulan Küçükbalçık’a eşi Kibariye’den yardım eli geldi. Eşinin borçları için harekete geçen Kibariye, Bakırköy’de bulunan evini satışa çıkardı. Evi için 3 milyon lira isteyen Kibariye, yakın zamanda alıcı bulamayınca, borç ödeme işlerini hızlandırmak için evini zararına satmak zorunda kaldı. Evi 1 milyon 750 bin liraya satan ünlü şarkıcı, 1 milyon 250 bin lira zarar etti.

“İKİ GÜNLÜK SEVDA İÇİN YUVAMI BOZAMAM!”

Öte yandan 2018 yılında Ali Küçükbalçık’ın eşi Kibariye’yi Lübnanlı bir kadınla aldattığı ve kumar yüzünden 10 milyon lira borçlandığı haberleri çıkmıştı. Kibariye, her seferinde eşinin arkasında durmuş ve “İhanet olayını hiç inanmıyorum ve gözümle görmediğim bir şey içinde yorum yapmam. Yapmış olsa bile ki yapmadı, bir iki günlük bir sevda için yuvamı bozamam” açıklamasıyla herkesi şaşırtmıştı.