Medya

Kerem Bürsin yeniden dijitalde!

Önceki sezon Muhteşem İkili isimli dizide İbrahim Çelikkol ile başrolde yer alan Kerem Bürsin, dizinin reytinglere yenilip erken final yapmasıyla ekranlara veda etmişti. Yeni sezonda televizyonda olan herhangi bir projede yer almayacak olan ünlü oyuncu, beIN CONNECT’de yayınlanacak olan Hayaller ve Hayatlar isimli dizi ile dijitalde seyircisi ile buluşacak.

NGM Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Hayaller ve Hayatlar isimli dizinin senaryosunu ise Yelda Eroğlu ile Ayşe Kutlu kaleme alacak. Kerem Çakıroğlu’nun yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin çekimlerine ilerleyen günlerde başlanacak. Hayaller ve Hayatlar’ın 2020 yılında yayınlanması bekleniyor.

Kerem Bürsin’in ardından Hayaller ve Hayatlar dizisinde Yiğit Kirazcı’nın da oynayacağı açıklandı. Kirazcı, son olarak geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanan Yüzleşme dizisinde oynamıştı. Hande Doğandemir ve Engin Öztürk’ün de olduğu dizi 4 bölüm sürmüştü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu