Magazin

Kerem Bürsin ve Demet Özdemir aşk mı yaşıyor?

Serenay Sarıkaya ile 3.5 yıllık ilişkisi geçtiğimiz yıl biten ve son olarak sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan ile anılan Kerem Bürsin gönlünü Yaman Taciroğlu ile ilişkisi yeni biten Demet Özdemir‘e kaptırdı. Kerem Bürsin ve Demet Özdemir bir süre önce yakınlaştı. Bürsin’in geçtiğimiz hafta katıldığı canlı yayında üzerinde ‘D’ harfi olan kupa kullanması akıllara Demet Özdemir’i getirdi. Çiftin birbirlerini tanıma aşamasında olduğu öğrenildi.

Yıllar içerisinde birbirinden ünlü oyuncularla aşk yaşayan ikiliden Demet Özdemir, son olarak Yaman Taciroğlu ile birlikteydi. Yaz aylarında adı Kaan Yıldırım ile anılan güzel oyuncu eski partneri Can Yaman ile yaşadığı birlikteliği ise bir yıl boyunca kabul etmemişti. Özdemir, daha önce uzun bir süre Seçkin Özdemir ile aşk yaşamıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu