Kerem Bürsin evde şarkılar söylüyor ama müzikalde oynamak istemiyor!

Alice Müzikali görücüye çıktı. Kerem Bürsin'in evde iki dilde şarkılar söylediğini itiraf etmesi gecenin en ilginç detaylarındandı...

Serenay Sarıkaya’nın aylardır ekip arkadaşlarıyla birlikte çalıştığı “Alice Müzikali” İstanbul’da sanatseverlerin karşısına çıktı. Sarıkaya, ilginç kıyafetleriyle dikkat çekti.

SERENAY’IN ŞARKILARI MÜZİKALE RENK KATTI!
Güzel oyuncu, müzikalde şarkılar da söyledi. Daha önce de birçok kez ekran karşısında sesinin güzelliğini gözler önüne seren Serenay Sarıkaya’nın canlı performansı izleyiciler tarafından çok beğenildi. Aynı müzikalde Ezgi Mola ve Enis Arıkan gibi isimler de rol alıyor. Gösteriler, İstanbul’daki Zorlu Performans Sanatlar Merkezi’nde sanatseverlerin karşısına çıkıyor.

KEREM BÜRSİN’DEN SERENAY SARIKAYA’YA TAM DESTEK!
Kerem Bürsin, Alice Müzikali’nde sahne alan sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı ilk gecesinde yalnız bırakmadı.

Bürsin, yakın zamanda bir müzikalde oynamayı düşünmediğini söylüyor. Bu konuda çok yetenekli bulduğu Serenay Sarıkaya’ya ise sonsuz destek veriyor. Evde sık sık müzikalde bahsettiklerini belirten oyuncu, sevgilisinin bu projesinde de başarılı olacağını düşünüyor.

KEREM SADECE EVDE ŞARKI SÖYLÜYOR!
Genelde ciddi duruşuyla tanınan ünlü oyuncu, tahmin edilenin aksine ev yaşamında neşeli biri olduğunu da belirterek kendi kendine bol bol şarkılar söylediğini de itiraf etti. Üstelik, Kerem Bürsin iki dilde yani hem Türkçe hem de İngilizce şarkılar söylüyormuş!

Yakışıklı oyuncu, kamera karşısında şarkı söylemek istemediği için henüz bir müzikalde oynama fikrine sıcak bakmıyor. ‘Eve gelin orada duyarsınız’ diye espri yapan Bürsin, sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın Alice Müzikali ile ilgili tüm ön çalışmalarında ona büyük destek vermişti.