Medya

KEREM BÜRSİN ‘DRAMA ÖDÜLLERİ’NDE EN İYİ AKTÖR ÖDÜLÜNÜ ALDI!

Güney Kore'nin başkenti Seul'de bu yıl 12.düzenlenen ''Seul Uluslararası Drama Ödülleri''nde yakışıklı oyuncu Kerem Bursin, mayıs ayında final yaparak ekranlara veda eden Ay Yapım imzalı ''Bu Şehir Arkandan Gelecek'' dizisinde canlandırdığı ''Ali'' karakteriyle ''En İyi Aktör Ödülü''nün sahibi olarak ülkemiz adına gurur kaynağı oldu.

 

Geçtiğimiz yıl da Ay Yapım'ın bir diğer dizisi olan Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaşıp Haziran ayında final yaparak ekranlara veda eden ''Kara Sevda'' jüri özel ödülünün sahibi olmuştu.

 

KEREM BURSİN KİMDİR ?

 

Kerem Bursin 4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Genç oyuncu 26 Yaşındadır. Kerem Bursin boyu 1.79 kilosu ise 72 kilo dur.Göz rengi mavidir sarı saçlı 

 

Dizinin başrol oyuncularından olan yakışıklı oyuncu Kerem Bursin 4 haziran 1987 doğumlu olup 1.70 metre boyundadır. Sharktopus ve Ghost of the Imperial Palace filmlerinde yer alan oyuncumuz Kerem Bursin son derece profesyonel tavırlarıyla filmlerde kendisini akıllara kazımayı başardı ve şimdide Güneşi Beklerken dizimizde genç kızların sevgilisi olmaya aday gösteriliyor. Dizide 18 yaşında genç delikanlı olan Kerem karakterini canlandıran Kerem Bursin varlıklı ailelerden Sayerlerin tek çocuğudur. Yakışıklı, karizmatik ve fena halde zeki olan Kerem’in gönlü Melisten yana gözüküyor.

 

 Amerikada yaşayan ve Boston Emerson Collage’ den sonra üniversite eğitimini tamamlayan Kerem Bursin daha sonra Los Angeles’ a taşınarak oyunculuğa başlamış ve bu yolda oldukça yol almış tecrübeli bir oyuncudur.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu