Medya

Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrolde yer alan Hilal Altınbilek ile Kerem Alışkın arasında aşk yaşandığına dair bir müddettir magazin gündeminde iddialar vardı. Ancak bu iddiaları iki ünlü ad da kabul etmemişti.

Magazin medyasında bu iddiaların hakikat olduğunu belirten bir resim karesi veya görüntü de yayınlanmadı. Ancak ikilinin aşk yaşadığına dair zaman zaman iddialar yeniden gündeme taşınıyor.

Milliyet Sokak yazarlarından olan Ali Eyüboğlu, Magazin Noteri adlı youtube kanalında bu iddialar ile alakalı bildiklerini paylaştı.
Ben hem Kerem ile konuşup, hem Hilal ile konuşup bunun doğru olmadığını açıklamışlardı” biçiminde konuştu.

Ali Eyüboğlu, şimdi ise Acarkent’te 35 bin TL aylıkla villa tutukları biçiminde bir iddianın ortaya atıldığını da yayında anlattı.

Eyüboğlu, “Bunların ikisi de bekar. Başka Bir Deyişle bizimle kıyas edilemeyecek kadar koşulları değişik. Açıklamadaki villa mevzusunda bir cevap var mı? Villa yakalayıp yakalamadıkları, villada yaşayıp yaşamadıkları haberine net bir biçimde ‘gerçek değil, palavradır’ demediği sürece ben bunu reddetme olarak bakmıyorum” açıklamasını yaptı.

Ali Eyüboğlu’nun açıklamalarını videoda tespit edebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu