Medya

Kenan, Murat’ın gerisinde kaldı!

Kenan Işık’ın sunumuna alışkın olduğumuz Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını Işık’ın yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle Murat Yıldırım sunmaya başlamıştı. Ünlü oyuncu, 3 yıl boyunca atv ekranlarında yayınlanan yarışma ile katılan yarışmacılara binlerce lira kazandırmıştı. Yeni sezonda asış mesleği olan oyunculuğu yapmak için programla yollarını ayıran Murat Yıldırım, çekimlerinin Adana’da yapılacağı bilinen Ramo dizisi ile anlaşmıştı. Murat Yıldırım’dan boşalan sunuculuk koltuğuna ise bir diğer yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu gelmişti.

REYTİNGLER HER HAFTA KÖTÜYE GİDİYOR!


Kenan İmirzalıoğlu’nun Kim Milyoner Olmak İster’de yer alacağı önceleri gizli tutulmaya çalışılmış fakat haber hızla yayılmıştı. Yeni sezonla birlikte kariyerinde ilk kez sunuculuk yapmaya başlayan ünlü oyuncu, ilk programında 1 milyonluk büyük ödülü vererek uzun süre konuşulmuştu. İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster, ilk bölümünden sonra reytinglerde düşüşe geçti. Haftalardır reytinglerde kan kaybeden program son haftalarda ilk 10’a bile giremedi. Kanal yönetiminin bu düşüşten memnun olmadığı ve durumu değerlendirdiği konuşuluyor.

Kim Milyoner Olmak İster ile anlaşmadan önce yaz boyu yeni bir dizi ile ekranlarda olacağı haberleri ile magazin gündemine gelen Kenan İmirzalıoğlu’nun yarışmada sunucu olması sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed:Bir Cihan Fatihi dizisinde Fatih Sultan Mehmed olarak hayranlarının karşısına çıkan yakışıklı oyuncu yine reytinglere yenik düşmüş ve dizisi erken final yapmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu