Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni sezon bilmecesi!

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Kenan İmirzalıoğlu'nun Murat Yıldırım'dan boşalan 'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışmasının sunucu koltuğuna oturacağı iddia edilmişti. İmirzalıoğlu, çıkan haberler hakkında yorum yapmaktan kaçındı...

Takip Et:

Son olarak geçtiğimiz yıl Kanal D’de yayınlanan ‘Mehmed:Bir Cihan Fatihi’ isimli dizi ile ekrana gelen Kenan İmirzalıoğlu, dizide Fatih Sultan Mehmet’i canlandırmıştı. Ünlü oyuncunun dizisinin ekran ömrü sadece 6 bölüm olmuştu. Sonrasında yeni bir projede yer almayan yakışıklı oyuncunun yeni sezonda TRT 1’de yayınlanacak Arıza dizisiyle ekranlara döneceği öne sürülmüştü. Bir başka iddia ise ünlü oyuncunun Maraşlı dizisinde başrol oynayacağı yönündeydi.

MURAT YILDIRIM’IN YERİNE Mİ GELİYOR?

Henüz iki dizinin de yapım şirketleri resmi bir açıklama yapmamışken İmirzalıoğlu’nun ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ programında sunucu olacağı konuşulmaya başladı. Yarışmanın Kenan Işık’tan sonraki sunucusu Murat Yıldırım’ın oyunculuğa dönmesiyle boşalan koltuğun yeni sahibi açıklanmazken Kenan İmirzalıoğlu’nun  adı geçiyor.

KENAN’DAN SORULARA YANIT YOK

Yeni sezon için 3 farklı iddia ile gündeme gelen Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün İstinye’de objektiflere yansıdı. Gözlerin çevrildiği yakışıklı oyuncu, sorulara yanıt vermeyerek soru işaretlerinin çoğalmasına neden oldu. İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal da uzun süredir ekranlarda yer almıyor. Bu sürede birlikte sık sık yurtiçi ve yurtdışında tatile giden çiftten Kobal, İçine sinen bir proje olmadığı sürece setlere dönmeyeceğini söylemişti.