Medya

KENAN İMİRZALIOĞLU’NUN FATİH ROLÜNDEKİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kanal D’de seyirciyle buluşacak olan ”Fatih” dizisinin detayları belli olmaya başladı.

 


Kenan İmirzalıoğlu dizide Fatih Sultan Mehmet karakterini canlandıracak.Önümüzdeki sezon ekrana gelecek olan dizide, Fatih Sultan Mehmet’in hayatı anlatılacak.

 

Ekrandan bir süredir uzak olan Kenan İmirzalıoğlu, Eylül ayında Fatih Sultan Mehmet karakteri ile ekrana geri dönüş yapacak. Ön hazırlıklara başlayan İmirzalıoğlu, şimdiden sakal bırakmaya başladı. Dünya çapında bir prodüksiyon olacağı konuşulan Fatih dizisi iddialı geliyor. Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizi ”Fatih” muhtemelen Eylül 2017’de başlayacağı bekleniyor.

 

FATİH DİZİSİ NEREDE ÇEKİLECEK?

 

Dizinin çekimleri kısa bir süre içinde tarihi dokuların inşa edilmesi ile İstanbul’da başlayacak.

 

FATİH DİZİSİ KONUSU

 

Fatih Sultan Mehmet’in hayatı..

 

FATİH DİZİSİ OYUNCULARI

 

KENAN İMİRZALIOĞLU KİMDİR?

 

18 Haziran 1974 Ankara doğumlu Türk oyuncu katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Akabinde birinci olduğu için Best Model Of The World yarışmasına katılma hakkı elde eder ve burada da birinci seçilir. İlk kez bir Türk bu yarışmada dünya birincisi olmuştur. 1999 yılında Deli Yürek ile televizyon dünyasına adım atan başarılı oyuncu ilk rolünde ekranlara kendini tanınmıştır. Daha sonra ise sırası ile Acı Hayat, Ezel ve Karadayı gibi önemli dizilerde başrolde yer almıştır.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu