KENAN İMİRZALIOĞLU’NDAN ÖRNEK DAVRANIŞ!..

Down Sendromlu çocuklar için başlatılan projeyi basından öğrenen Kenan İmirzalıoğlu, yetkililere ulaştı. 'Ben de çocuklarımıza destek olmak istiyorum' diyen ünlü oyuncu, bir kez daha takdir topladı.

Karadayı'nın delikanlısı Mahir Kara'yı oynayan Kenan İmirzalıoğlu, yüreğinin güzelliğini bir kez daha konuşturdu. Bugüne kadar oyunculuğu kadar yaptığı yardımlar ve vefalı kişiliğiyle de gündem olan ünlü oyuncu, bu kez Down Sendromlu çocuklar için kolları sıvadı. Geçen günlerde Down Sendromlu çocuklar için hayata geçirilen 'Hikayeme Ortak Olur Musun' projesi için 20 ünlü isim, down sendromlu çocuklarla birlikte özel tişörtler tasarlamış ve objektif karşısına geçip poz vermişti.

TİŞÖRTLER TASARLADI

Projeyi basından öğrenen Kenan İmirzalıoğlu da yetkilileri arayarak "Ben de çocuklarımız için gönüllü olarak bir şeyler yapmak istiyorum" dedi. Projeye sonradan dahil olan İmirzalıoğlu, fotoğraf çekimi için Down sendromlu çocuklarla objektif karşısına geçti ve tişört tasarladı.

Çalışmadan oldukça etkilendiğini belirten sanatçı, "Bu tarz projelerin olması çocuklarımızın sosyalleşmesi için çok önemli. 5 down sendromlu kardeşimle  beraber tişört tasarladık" dedi. (Takvim)