Magazin

Kenan İmirzalıoğlu’ndan İsim Açıklaması

2016 yılında dünyaevine giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti evliliklerini olası olduğunca gözlerden uzak yaşıyor. Bu senenin başlarında bebek bekledikleri bilinen çiftin bebeklerine ne ad vereceği de büyük bir merak mevzusu haline gelmişti. Bugüne dek bu mevzu hakkında hiçbir açıklama yapmayan çiftin sessizliğini Kenan İmirzalıoğlu bozdu. Kenan İmirzalıoğlu’ndan ad açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Hamile Olduğunu İtiraf Etti

Bugüne kadar beri hamile olduğu iddialarıyla gündeme gelen Sinem Kobal bu yılın başlarında yeniden aynı iddialarla gündeme gelmişti.
2. Sayfa programının sosyal medya hesabından yapılan son paylaşımında, güzel oyuncu Sinem Kobal’ın 3 aylık hamile olduğu ve kız bebek olduğu öne sürülmüştü. Bir vakit süresince bu mevzudaki suskunluğunu gözetmeyi seçen Sinem Kobal Mayıs ayında hamile olduğu müjdesini hoşlananlarıyla paylaşmıştı.

Sinem Kobal, Paylaşım Üzerinden Takipçileriyle Hasret Giderdi!

Analık Armağanı

Çift Kobal’ın hamile olduğunun bilinmesinden bir hafta sonra 4.
Eşine büyük bir jest yapan Kenan İmirzalıoğu ise Kobal’a hem sene dönümü, hem de analık armağanı olarak dünyaca ünlü bir markadan 150 bin TL’lik saat sipariş etti. Sinem Kobal’ın eşine ne armağan aldığı henüz öğrenilmese de, hoş oyuncu sene dönümlerinde, evlilik resimlerini sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu’ndan Ad Açıklaması

Gebelik döneminde sosyal medya hesabından çok fazla paylaşım yapmayan Sinem Kobal, Ağustos ayında Nişantaşı’nda olan özel bir muayenehaneye hakimiyete giderken görüntülenmiş ve her şeyin yolunda olduğunu açıklamıştı.
Kızlarına ne ad verdikleri merak edilen çiftin ağzını ise hala bıçak açmıyor. Dün Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, doğacak kızlarının adıyla ilgili sualine ” Adı belirli ama annesinden duyun ya da birlikte olduğumuz zaman açıklarız.” cevabını verdi.

Sinem Kobal Kimdir?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu