Kenan İmirzalıoğlu yeni projesine hazırlanıyor!

Kenan İmirzalıoğlu'nun kütüphanede çekilen fotoğrafları sosyal medyada yayıldı. Ünlü oyuncunun masa başında kitap okuduğu halleri büyük beğeni topladı...

Takip Et:

Birkaç sezondur Murat Yıldırım’ın sunumuyla ekranlarda olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu olmuştu. Yeni sezonda asıl mesleği oyunculuğa devam etmek isteyen Yıldırım, çekimleri Adana’da yapılacak olan Ramo dizisi ile anlaşmış ve yarışmayı bırakmıştı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile ekranlarda olan yarışmanın bu sezon yayınlanan ilk bölümünde yarışan Arda Ayten isimli yarışmacı 1 milyon liralık büyük ödülü kazanmıştı. İlk gününde 1 milyonluk ödülü veren Kenan İmirzalıoğlu’nun ilerleyen haftalarda reytinglerinden düşüş olduğu görülmüştü.

Son olarak geçtiğimiz yıl Kanal D yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ile ekranlarda olan Kenan İmirzalıoğlu’nun dizisi sadece 6 bölüm yayınlanmış ve reytinglere yenik düşerek erken final yapmıştı. Yeni sezon için adı birçok proje ile anılan ünlü oyuncunun Kim Milyoner Olmak İster’e başlaması onu dizilerde görmek isteyen hayranlarını üzmüştü.

Yarışmanın çekimlerine devam eden Kenan İmirzalıoğlu’nun aynı zamanda Blu TV’de yayınlanacak olan Alef dizisinde oynayacağı öne sürüldü. 8 bölümlük kısa bir proje olacağı konuşulan Alef’in kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen de yer alıyor. Emin Alper’in yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin konusunun bir cinayetin aydınlatılması olduğu öğrenildi.

KÜTÜPHANEDE ÇALIŞTI!

Önceki akşam İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne ait tarihi kütüphane de kitap okuması yaparken görülen Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni projesi Alef için kütüphanede olduğu öne sürüldü. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümü mezunu olan yakışıklı oyuncunun sosyal medyada yayılan fotoğraflarına taktir mesajları kadar esprili yorumlar da yapıldı. Bir kısım sosyal medya kullanıcı “Kenan yarışma için hazırlık mı yapıyor?” şeklinde sorular sordu.