Kenan Doğulu’ya yoğun ilgi!

Takip Et:

Koronavirüs salgını tüm dünyayı eve kapatırken, bütün kültür sanat etkinlikleri de durdurulmuştu. Aylarca evlerinde olan ve sosyal medya hesabından yaptıkları canlı yayınlarla hayranları ile buluşan ünlü sanatçılar, normalleşme süreciyle birlikte önlemler alınarak sahneye çıkmaya başladı. Kimi sanatçılar izleyicilerin sayısının azaldığı alanlarda konser verirken, yeni bir konser tarzı da hayatımıza girdi. Kerki Solfej’in İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirdiği ”Park Et Seyret” etkinlikleri düzenlenmeye başladı.

Yenikapı İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen konserlerde seyirciler araçlarının içinde ve yanında konserleri takip ediyor. Açılışı 3 hafta önce Kenan Doğulu tarafından yapılan konserlerde araçlar, girişte dezenfekte ediliyor ve sosyal izolasyon sağlanıyor. Kenan Doğulu’nun ardından Yenikapı İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde Sertab Erener, Levent Yüksel, Mabel Matiz gibi isimler de sahneye çıktı.

Kenan Doğulu önceki akşam bir kez daha Yenikapı İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi sahnesindeydi. Konserin açılışını en çok sevilen şarkılarından olan Kız Sana Hayran şarkısı ile yapan Doğulu’ya yaklaşık iki buçuk saatlik konser boyunca dinleyiciler korna ve selektörleriyle eşlik etti. Bir önceki konserde olduğu gibi etkinlik alanına ilk gelen hayranı ile sahnede selfie yapan Doğulu, pandemi döneminde olağanüstü çaba sarf eden tüm doktorlar ve sağlık çalışanlarına teşekkür ederek, Doktor şarkısını sağlık emekçilerine armağan etti. Kenan Doğulu, yıllar içinde unutulmaz olan şarkıları ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

GENÇ MESLEKTAŞLARINA DESTEK OLDU!

Kenan Doğulu, dün akşamki konserinde genç müzisyenlere destek olmayı da ihmal etmedi. Ünlü sanatçının prodüktörlüğünü yaptığı ve yakın zamanda Petek Pansiyon albümünü müzikseverlerle buluşturan Cem Pilevneli de konser açılışında bir performans sergiledi. Ayrıca Kenan Doğulu’nun vokalisti olarak uzun zamandır pek çok konserde yer alan Duygu Soylu, 24 Temmuz’da çıkarmayı planladığı Kara Elmas adlı ilk albümünden Oldu Olacak isimli çıkış şarkısını seslendirdi.

TikTak’ın ana sponsorluğunda düzenlenen etkinlik, sterilize ve sosyal mesafe sınırları içerisinde gerçekleştirildi. Araçlar, sosyal mesafe kuralına uygun olarak alana alınıp, girişte dezenfekte edildi. Seyircilere de maske dağıtıldı. Koronavirüs salgını ile yaşamaya adapte olduğumuz şu günlerde ”Park Et Seyret” konserleri ile müzikseverler farklı bir tecrübe yaşamaya devam ediyor.