Kenan Doğulu’nun yeni klibi ve Ezgi Mola detayı!

Takip Et:
Kenan Doğulu’nun yeni klibi ve Ezgi Mola detayı!
Kenan Doğulu’nun yeni klibi ve Ezgi Mola detayı!

Kenan Doğulu’nun son stüdyo albümü “Vay Be”nin dördüncü klibi, albümdeki en hareketli şarkı olan “Dansa Kaldır”a geliyor! “Dansa Kaldır” 2 Ekim’de Doğulu Productions tarafından tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yayında olacak.

Sözleri ve bestesi Doğulu’ya ait olan şarkının rejisör koltuğunda Resul Karaca yer alıyor. İçinde ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın da bulunduğu kalabalık bir geri vokal kadrosuna sahip olan şarkının tertip etmesi ise Ozan Doğulu imzasını taşıyor.
Bir arada olmanın iyileştirici eforunu yaşayamıyoruz. Asıllaştıramadığımız her konser, dinleyicilerimize kavuşamadığımız her an hem biz sanatçıların hem de sahneleri paylaştığımız değerli müzisyen dostlarımızın büyük bir özlem duymasına neden oluyor.

Sahnede sizin bakmadığınız ses, prodüksiyon ve idareyici takımlarımızın hepsi için geçerli bu özlem. Biz sahnede daha da devleşen iri bir aileyiz. En büyük mutluluğumuz ise şarkı açıklamak. “Dansa Kaldır” klibimiz bizi hep birlikte eğlendiğimiz, sevindiğimiz, dinleyicilerimizle beraber bir müddetliğine kalplerimizi birleştirip zamanı durdurduğumuz günlere döndürecek.