Kenan Doğulu’nun klibindeki sürpriz isimler!

önceki hafta çıkardığı Bizimdir şarkısının klibinde eşi Beren Saat'i oynatan Kenan Doğulu'nun aynı zamanda yeğenlerine yer verdiği görüldü...

Takip Et:

Kenan Doğulu’nun, koronavirüs salgını sebebiyle zor günler geçiren insanlara moral olması için yazdığı ‘Bizimdir’ parçası, önceki hafta tüm dijital platformlarda yayınlandı. Üç ay süren klibin çekimlerinde Uğur Yücel, Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola ve Belçim Bilgin gibi birçok isim, ayrı ayrı kamera karşısına geçti. Klipte yer alan en dikkat çekici isim ise Beren Saat oldu.

Kenan Doğulu yeni şarkısını “Zor zamanlar, düşündürücü zamanlar, öğretici zamanlar… Ellerin uzak, kalplerin bir olduğu zamanlar. Zaman dönüşme zamanı, zaman birleşme zamanı. Haksız mıyım? Daha önce sadece bir kez sahnede sizlerle paylaşmış olduğum yeni şarkım Bizimdir ve klibi yayında. Kalplerimizi birleştirmesi dileğiyle…” sözleriyle duyurmuştu.

Kenan Doğulu‘nun Bizimdir şarkısının klibinde kız kardeşi Canan Doğulu‘nun oğlu Can Özdemir ve abisi Ozan Doğulu‘nun kızları Arya ile Lila’nın da oynadığı ortaya çıktı.