Kenan Doğulu’nun annesinden boşanma haberlerine yanıt!

Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Kenan Doğulu'yu eşi Beren Saat izlemeye gitmemişti. Oğlunu yalnız bırakmayan Serpil Doğulu, oğlu ve gelini hakkında bitmek bilmeyen boşanma iddialarına yanıt verdi...

Kenan Doğulu bu yıl ikinci kez Harbiye Açıkhava sahnesindeydi. Kendisini dinlemeye gelen 5 bin kişiye keyifli anlar yaşatan Doğulu’yu eşi Beren Saat yalnız bırakmıştı. Güzel oyuncu, konserin olduğu saatlerde arkadaşlarıyla birlikteydi.

Boşanma haberleri çıktıktan sonra eşinin hiçbir konserine gitmeyen Beren Saat, önceleri Doğulu’yu kuliste dinler ve eşine destek olurdu. İddialar ortaya çıktığı ilk günlerden itibaren Doğulu cephesi dedikoduları net bir şekilde yalanlarken, Beren Saat sosyal medya paylaşımları ile sürekli yeni haberler çıkmasına neden olmuştu. Son olarak Instagram hesabından “Size sıradan biriymiş gibi davranan hiç kimseyi sevmeyin” sözlerini paylaşan ünlü oyuncu, kafaları tamamen karıştırmıştı.

Aylardır netleşemeyen boşanma konusu bu kez Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu’ya soruldu. Gelini Beren Saat ile arasının bozuk olduğu konuşulan Serpil Hanım, iddialar karşısında “Hayır kesinlikle ayrılmayacaklar. Söylenenler, konuşulanlar yalandan öte değil. Öyle bir şeyleri yok” açıklamasında bulundu. Saat’in konsere gelmemesi hatırlatılınca ise Serpil Doğulu, “İşleri vardır, öyle olması gerekiyordur” dedi.