Kültür ve Sanat

Kenan Doğulu’dan duygusal veda!

27 Ekim’de Şebnem Ferah’ın kapanışını yapacağı Harbiye Açıkhava sahnesi, 2019 yılı için son konuklarını ağırlıyor. Bu yıl 3 kez Harbiye’de sahne alan Kenan Doğulu 4’üncü ve son konserini dün akşam gerçekleştirdi. Kenan Doğulu hayranları soğuk havaya rağmen alanı hınca hınç doldurdu. Doğulu ise birbirinden hareketli şarkılarıyla adeta geceyi ısıttı. Sahnede yerinde duramayan ünlü şarkıcının enerjisi konseri dinlemeye gelenlere de geçti. Ayrıca konserde duygusal anlar da yaşandı.

KONSER GELİRİ MEHMETÇİK VAKFI’NA 

Eski yeni birçok şarkısını alanı dolduran yaklaşık 6 bin hayranı ile birlikte seslendiren Kenan Doğulu, bir ara seyircisi ile birlikte 10. Yıl Marşı’nı söyledi. Büyük alkış alan ünlü sanatçı, daha sonra bir konuşma yaptı. Zor günlerde evlere kapanıp daha da karamsar olunmaması gerektiğini söyleyen Doğulu, umutlu konuştu. Kenan Doğulu yeni şarkısı Bizimdir’i de ilk kez Harbiye sahnesinde seslendirdi. Doğulu’nun toplumsal olayları ele aldığı şarkısının söz ve müziği kendisi ve Bora Uzer’e ait. Bizimdir’in düzenlemesini ise yine söz ve müzikte imzası olan Bora Uzer yaptı. Şarkıyı yorumladıktan sonra uzun bir konuşma daha yapan Kenan Doğulu, yeniden alkışlandı. Ünlü popçunun bu konserindeki gelirinin tamamını Mehmetçik Vakfı’na bağışladığı öğrenildi.

Öte yandan Kenan Doğulu’nun bu konserinde de eşi Beren Saat yoktu. Önceki yıllarda eşinin hiçbir konserini kaçırmayan ve konserleri kulisten takip eden Beren Saat, uzun süredir eşinin konserlerine gitmiyor. Boşanacakları ve evleri ayırdıkları konuşulan çiftin, geçtiğimiz günlerde barıştığı iddia edilmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu