Magazin

Kenan Doğulu konserde, Beren Saat sette!

Yılın ilk aylarından bu yana evliliklerinde sorunlar yaşadıkları ve boşanacakları konuşulan Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti boşanma haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Önceki günlerde Harbiye Açıkhava’da konser veren ünlü popçuyu eşi Beren Saat yalnız bırakmış ve arkadaşları ile görüşmüştü.

Konsere katılanlar arasında olan Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlamış ve boşanma iddialarıyla ilgili “Hayır kesinlikle ayrılmayacaklar. Söylenenler, konuşulanlar yalandan öte değil. Öyle bir şeyleri yok” açıklamasında bulunmuştu.

Konserleri kuliste takip ettiği bilinen Beren Saat, Kenan Doğulu’nun Bodrum konserinde de yoktu. Saat’in yeni dizisi ‘Atiye’nin çekimleri için sette olduğu öğrenildi. Güzel oyuncu, ilk sezon çekimleri tamamlanan ve ikinci sezona geçilen dizide Mehmet Günsür ile başrolü paylaşıyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu