Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı

Takip Et:
Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı
Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı

Aylar süren boşanma iddialarının ardından evliliklerindeki krizi atlatan şarkıcı Kenan Doğulu ile Beren Saat cephesinden umut verici bir haber geldi. Doğulu’nun, eşinin hayalini reelleştirmek için kolları sıvadığı bilindi.

Oyuncu Beren Saat’in geçtiğimiz aylarda yaptığı, “Bütün ilişkimizin tüm aşamaları yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yine hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her anekdota ebedîliğe taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun…” açıklamasının gizemi çözüldü.

STÜDYODA HARIL HARIL ÇALIŞIYORLAR

Snob Magazin’in haberine göre; Beren Saat’in ilk evlendiği günden beri hayalini kurduğu albüm çalışması için eşi Kenan Doğulu ile stüdyoya girdiği ortaya çıktı.

GEÇEN TATSIZ GÜNLERİ UNUTTURACAK ALBÜM…

Hoş oyuncunun, eşinin çıkaracağı albümle yakından ilgilendiği ve Kenan Doğulu’nun da albümde yer vereceği şarkılarla eşine büyük bir jest yapacağı ve geçen tatsız günleri unutturacağı öğrenildi.
Doğulu’nun çıkaracağı albümle alakalı eşinin fikirlerine çok önemsediği ve başucu albümü olması için yoğun bir gayret sarf ettiği bilindi. Albümde sözü Sezen Aksu’ya ait 1-2 şarkının da yer alması bekleniyor.

Güç günleri geride bırakan ünlü çiftin, bu albüm çalışması sayesinde yaşamlarına değişik bir soluk kattıkları ve birbirlerine daha sıkı bağlandıkları da gelen bilgiler arasında. Kenan Doğulu’nun sene bitmeden bu albümü bitirmesi bekleniyor.

.