Kenan Doğulu boşanacakları iddiaları hakkında ilk kez konuştu!

Kenan Doğulu, katıldığı bir ödül töreni öncesinde suskunluğunu bozdu...

Takip Et:
kenan-suskunlugunu-bozdu

2014 yılında nikah masasına oturan Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, sık sık boşanacakları yönündeki haberlerle gündeme geliyordu. Beren Saat’in doğum günü olan 26 Şubat’ta Instagram sayfasında yaptığı paylaşım, boşanma iddialarını yeniden gündeme getirse de, Beren Saat uzun bir süre sonra açıklama yaparak iddiaları yalanlamıştı.

Bugüne kadar çıkan haberlerle ilgili tüm soruları yanıtsız bırakan Kenan Doğulu, suskunluğunu bozdu. Geçtiğimiz akşam bir ödül törenine katılan Doğulu, tören öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Evliliklerinin yolunda gittiğini belirten Kenan Doğulu, endişelenecek bir şey yok mesajını verdi. “İnsanları ilgilendiren bir şey olursa biz açıklama yaparız, anons da ederiz ama yok. Şu an iki kişi arasında olan bir şey” diyen ünlü şarkıcı, iddiaları bir kez daha yalanlamış oldu.

Eşi Beren Saat’in Netflix dizisi Atiye’nin dizi setinde çok yoğun günler geçirdiğini söyleyen Doğulu, haklarında çıkan negatif haberlerin kendilerini çokça üzdüklerini belirtti. Her çıkan negatif haber sonrasında “Telefonlarımız susmuyor” diyen Kenan Doğulu, “İyiyiz bir sorun yok keyfimiz yerinde.” dedi.