Dizi Haberleri

Kefaret Sabri Kimdir? Enis Yıldız’ın kariyer yolculuğu!

Fox Tv’nin yeni dizisi Kefaret’te Zeynep’in 5 yıldır aradığı kızı Elif’in Sabri adında bir adam tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı.

Sabri karakteri bir kaç bölüm konuk oyuncu olarak dizide yer alacak. Sabri 50’li yaşlarda zengin ve kariyerli bir adamdır. Sabri’nin hayatı ailesi ile birlikte geçirdiği bir kaza sonucu değilmiş ve bu kazadan sonra belli bir dönem akli melekelerini kaybetmiştir. Daha sonrasından kaçırdığı Elif’e sarılarak hayata tutunan Sabri Elif’in mutlu olabilmesi için elinden geleni yapmış bir günden bir güne Elif’e kötü davranmamıştır. Elif’i kaçırıldığını düşündüğü kızı Sude’nin yerine koymuştur. Sabri’nin hastalığında son döneme gelmesi ve Zeynep’in intihar etme girişimi sonunda Sabri’nin gerçekleri ortaya çıkaracak o mesajı atmasına neden olmuştur. Kefaret dizisinde Sabri bir kaç bölüm içinde ölecek ancak ölmeden önce bir 12.000.000 dolar değerindeki mirasını da pay edecektir.

Kefaret Sabri Neden Elif’i Kaçırdı?

Sabri kanser hastası bir adamdır. 2015 yılında ailesi ile kaza geçirmiş, bir kızı ve eşi ölmüş ancak kızının cesedi bulunamamıştır. Bu olay sonunda Sabri Elif’i bir benzincide görmüş aynı kızına benzediği için kızım dirilimiş diye kaçırmış ve onu gerçek kızı yerine koymuştur; ancak Sabri de Elif’in gerçek kızı olmadığının farkındadır.

Enis Yıldız Kimdir?

Son olarak Diriliş Ertuğrul’da Tekfur Yannis olarak izlediğimiz Enis Yıldız 1972 Almanya doğumludur ve 49 yaşındadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde eğitim alan Enis Yıldız Cesur Yürek ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol almıştır. Payitaht Abdülhamit dizisinde de yer almıştır.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu