KAYAHAN’IN KIZI BESTE AÇAR: ‘YAKIŞTIRAMADIM’!

0
Tayfun Duygulu’nun "Kayahan bana bıçak çekti" iddiasına, sanatçının kızı Beste Açar’dan tepki geldi. Açar, eski eşinin sözleriyle ilgili "Çok talihsiz bir açıklama olmuş, üzüldük" dedi.
 
Tayfun Duygulu, yıllar önce Kayahan ile ciddi bir kavga yaşadıklarını söylemişti. Duygulu’nun "Ben ‘Kar Beyazdır Ölüm’ü Nilüfer için yazdım. Kayahan bunu öğrenince tartıştık. Onu ittim, o da bana bıçak çekti" iddiasını, eski eşi Beste Açar eleştirdi.
"Artık hayatta olmayan bir sanatçı hakkında böyle konuşmayı yakıştıramadım. Çok talihsiz bir açıklama" diyen Açar, Duygulu’nun "Kayahan müzik dünyasında yolumu kesti" sözlerine de "Yaptığınız işte iyiyseniz, başarılı olursunuz." diye yanıt verdi
 
Beste Açar, şarkının sözlerinin bir kısmının kendisine ait olduğunu söyledi ve "O şarkının bestesi Tayfun Bey’e ait ama sözlerini beraber yazmıştık." diye konuştu.

Tayfun Duygulu’nun "Kayahan bana bıçak çekti" iddiasına, sanatçının kızı Beste Açar’dan tepki geldi. Açar, eski eşinin sözleriyle ilgili "Çok talihsiz bir açıklama olmuş, üzüldük" dedi. Tayfun Duygulu, yıllar önce Kayahan ile ciddi bir kavga yaşadıklarını söylemişti. Duygulu’nun "Ben ‘Kar Beyazdır Ölüm’ü Nilüfer için yazdım. Kayahan bunu öğrenince tartıştık. Onu ittim, o da bana bıçak çekti" iddiasını, eski eşi Beste Açar eleştirdi. "Artık hayatta olmayan bir sanatçı hakkında böyle konuşmayı yakıştıramadım. Çok talihsiz bir açıklama" diyen Açar, Duygulu’nun "Kayahan müzik dünyasında yolumu kesti" sözlerine de "Yaptığınız işte iyiyseniz, başarılı olursunuz." diye yanıt verdi Beste Açar, şarkının sözlerinin bir kısmının kendisine ait olduğunu söyledi ve "O şarkının bestesi Tayfun Bey’e ait ama sözlerini beraber yazmıştık." diye konuştu.