Magazin

KAYAHAN’IN ESKİ DAMADI TAYFUN DUYGULU: ‘ÖLÜNÜN ARKASINDAN KONUŞMAM’

Kayahan'ın kızı Beste Açar'la 1995 yılında evlenen Tayfun Duygulu'nun bu evliliği 1 sene sürmüştü. Tayfun Duygulu son günlerde eski kayınpederi olan büyük usta Kayahan'la ilgili söylediği sözlerle gündeme gelmişti.
 
Duygulu "Kar Beyazdır Ölüm" şarkısını Nilüfer için yazdığını ama 1998’de vefat eden Kerim Tekin’e verince Kayahan’ın çok kızdığını söylemiş, "Rahmetli Kayahan ile aramızda tartışma çıktı, onu ittim. Birden 20 santim boyunda bıçak buldu, bana çekti. Araya birileri girdi, olay yatıştı." diye açıklama yapmıştı.
 
Bu açıklaması müzik dünyası ve Kayahan'ın eşi tarafından tepkiyle karşılanmış, kızı Beste Açar magazinn.com mikrofonuna "Artık hayatta olmayan bir sanatçı hakkında böyle konuşmayı yakıştıramadım. Çok talihsiz bir açıklama" yorumunu yapmıştı.
 
Tayfun Duygulu olanlar sonrasında magazinn.com kameramıza şunları söyledi: "Ben ölünün arkasından konuşmuyorum, saygıyla da anıyorum. öyle olmasa selası okunurken izin istenirken gidip hakkımı helal etmezdim. Çok saygıyla andığım, çok sevdiğim, müziğini örnek aldığım birinin bana yaptığı yanlıştan bahsediyorum. Ama o, o zamandı… Sonradan biz çok güzel zamanlar geçirdik."
 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu