Magazin

KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NUN BİTMEYEN ZEHRA ÖFKESİ!..

Takvim'in haberine göre geçtiğimiz gece sabaha kadar Nişantaşı'ndaki Sess Bar'da eğlenen ardından da Kuruçeşme'deki bir benzincide sevgilisiyle buluşan Zehra Çilingiroğlu, babasını çıldırttı. Kızının annesi Hülya Avşar ve kendisinden habersiz dışarıya çıktığını söyleyen Çilingiroğlu, ekledi: "Gece yarısı aradığımda bana evde olduğunu söyledi. Ona doğumgünü hediyesi olarak araba alacaktım ama vazgeçtim Bu ona ceza olsun."

Eski eşi Avşar'a da çok kızan Kaya Çilingiroğlu, resti çekti. "Bundan sonra Hülya olmadığında Zehra bende kalacak" diyen ünlü işadamının hedefindeki bir diğer kişi ise Sess Bar'daki kapı güvenliğiydi. "Buradan Emniyet'e sesleniyorum; 17 yaşındaki bir kızı o saatte nasıl içeri alırlar?" diyen Kaya Çilingiroğlu, bir de öneri sundu:

"Alkollü mekanlara giriş yaşı 18 değil 21 olmalı. Zaten ben her yeri arayıp Zehra'yı içeri almamalarını söyledim." Bu arada dedikodulara göre işadamı, Hülya Avşar'la sert bir şekilde tartıştı.

Daha önce de Avşar'ın kardeşi Helin'in gece gezmeleri yüzünden kavga eden eski eşler, yine kapıştı. İddialara göre 17 yaşındaki Zehra'yı bir süre göz hapsinde tutacak olan öfkeli baba, kızına da bir dizi yasaklar getirecek!

17 yaşındaki Zehra, geçtiğimiz gece belki de yalnız başına son eğlence turuna çıktı. Kızının kendisine yalan söyleyip sabaha kadar eğlenmesine çok öfkelenen Kaya Çilingiroğlu, İstanbul'daki tüm popüler mekan yetkililerini telefonla arayıp "Zehra'yı bundan sonra yanında ben ya da annesi olmadan içeri almayacaksınız" talimatı verdi. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu