Magazin

Kaya Çilingiroğlu ve Seda Sevin’i köpekler mi ayırdı?

Spor yorumcusu Kaya Çingiroğlu ve moda tasarımcısı Seda Sevin, iki yıl süren ilişkileri sonrası haziran ayında yollarını ayırmıştı. İkilinin ayrılma sebebi olarak sosyal medyada sürekli olarak Çilingiroğlu’nun fotoğraflarına yorum yapan Hülya Avşar gösterilmişti. Kaya Bey, ayrılık sonrasında sebebin Avşar Kızı olmadığını söylemiş ve “Şartlar biraz zorlamaya başlamıştı bizi. Olmuyordu… Olmadığı zaman sürdürmenin bir anlamı yok. Seda’nın evlilik isteği hiç olmadı.” ifadelerini kullanmıştı.

“ORTAK VERDİĞİMİZ KARARLA AYRILDIK” DEMİŞTİ…

Seda Sevin ise Magazinn.com’a yaptığı açıklamada  “İki sene güzel bir ilişki yaşadık. Ortak aldığımız karar sonucu aramızdaki bu ilişkiyi bitirdik. Bu ilişkinin bitmesinde başka hiç kimsenin isminin konuşulmasına gerek yok. Ben bu geçen 2 sene içerisinde bir kere olsun magazin anlamında ne bir gazete ne bir tv kanalına konuşmadım. Bundan sonra da konuşmayacağım.” şeklinde konuşmuştu.

KÖPEKLERİNDEN VAZGEÇMEDİ

2. Sayfa programının iddiasına göre; Çiftin asıl ayrılık sebebi Seda Sevin’in köpekleri. 5 tane köpeği bulunan Sevin’in köpeklerine daha önce annesi bakıyordu.  Anne Sevin’in rahatsızlanması sonucu köpekler ünlü modacının başına kaldı. Seda Sevin bütün gün köpekleri ile ilgilenmesi Kaya Çilingiroğlu’nu rahatsız etti. Köpeklerinden vazgeçmeyen Sevin ve Çilingiroğlu ayrıldı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu