Kavak Yelleri mi yoksa İstanbullu Gelin mi? Aslı Enver hangisini seçti?

Takip Et:
Kavak Yelleri mi yoksa İstanbullu Gelin mi? Aslı Enver hangisini seçti?
Kavak Yelleri mi yoksa İstanbullu Gelin mi? Aslı Enver hangisini seçti?

Magazinn / Ayrıntı – İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programa katılan ünlü oyuncu Aslı Enver, sempatik tavırlarıyla alaka baktı. Babil dizisinde izlediğimiz oyuncu, Kavak Rüzgârları dizisinde Mine karakteri ile şana kavuşmuştu. 2019 senesinde 3. sezonu ile veda eden İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya olarak da gönülleri kazanan oyuncu, enteresan bir sual ile karşılaştı.

“Kavak Rüzgârları Mine mi, İstanbullu Gelin Süreyya mı?” İbrahim Selim’in bu sualine Aslı Enver tereddütsüz “Süreyya” diye cevap vererek, İstanbullu Gelin’in kendisinde ayrı bir yerinin olduğunu anlattı.
Mine tabi ilk işim sayılabilecek bir iş ve onunla da duygusal bağım var, o ayrı. Ama herhalde Süreyya daha yakın tarih olarak diye…” biçiminde konuştu.

Birisini etkilemek için yaptığı en ablavutça şeyi de açıklayan oyuncu, “Beşiktaş forması giyip Amokachi’li, ağabeyiminkini çalmıştım. Beden dersinde, hoşlandığım çocuk Beşiktaşlı diye… Gerçekten yaptım. Ama çok miniktim. İşe yaramıştı. Çocuk bakmıştı, ne yapıyor bu diye” dedi.

İçinde yer aldığı ama pişman olduğu bir işinin olduğunu ve fazla uzun sürmediğini anlatan oyuncu, “Allah’ım ben yaptım dedim, sonra hemen bitti ve kimse anımsamıyor.
Gerçekten sosyal medya ile mesafeli durma gayretim bu. Zira, benim ya arkadaşım oluyor ya tanıdığım oluyor. ‘Buna bunu açıklayayım da, buna bunu açıklamayayım, o kadarını anlatayım’ diye bir şeyim yok. Ben yeniden her şeyi anlattı yeniden diyorum.”

Sohbeti videodan seyredebilirsiniz.

.