Magazin

Kardeşinden Özcan Deniz’e şok suçlama! “Abim bana bakmıyor!”

Geçtiğimiz yıl evlendiği Feyza Aktan’dan haziran ayında boşanan Özcan Deniz, Aktan ile yeniden bir araya gelmiş ve ailesi ile birlikte yaz boyu Bodrum’da tatil yapmıştı. Annesi ve diğer akrabalarını da yanında götüren Deniz, gazeteciler tarafından görüntülenmişti.

“KALP HASTASIYIM, YARDIMA İHTİYACIM VAR”


Nisan 2018 yılında baba olan ve aynı yılın temmuz ayında babası Sadık Deniz’i kaybeden ünlü şarkıcı, büyük bir acı yaşamıştı. Sadık Deniz’in eski eşinden olan kızı Gülcan Deniz, bugün abisi hakkında şoke eden iddialarda bulundu. 22 yaşındaki genç kız, kalp hastası olduğunu, maddi durumunun iyi olmadığını ve abisi Özcan Deniz’in kendisi ile ilgilenmediğini söyledi.

“ABİM, BABAMLA BİRLİKTE BENİ DE ÖLDÜRDÜ”

Özcan Deniz’i defalarca aradığını ve abisinin telefonlarına çıkmadığını söyleyen Gülcan Deniz, “Annem ağır hasta, ben de kalbimden rahatsızım. Hem tedavi olmak, hem de okumak istiyorum. Defalarca abime ulaşmaya çalıştım ama telefonlarımı açmıyor. Abim, babamla birlikte beni de öldürdü.” şeklinde konuştu.

Genç kız, abisine ulaşamayınca amcası Halit Deniz’i aradığını ve ondan da bir geri dönüş olmadığını anlattı. Gülcan Deniz, abisinin kendisine destek olmasını istediğini belirtti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu