Magazin

Kararı verdiler! Ebru Şallı’yla Sinan Akçıl çifti evleniyor mu? İşte yanıtı!..

Türkiye'nin ünlü mankenlerinden Ebru Şallı sevgilisi Sinan Akçıl ile mutlu bir ilişki yaşıyor. Ebru Şallı Sinan Akçıl çifti basından da büyük ilgi görüyor. Pilates hocası Ebru Şallı, Sinan Akçıl'dan çocuk yapmak istediğini söyledi. Ebru Şallı 3. kez evleniyor!3. kez evlenecek!..

Güzel manken Ebru Şallı, ilk evliliğini 1997 yılında Ozan Orhon ile yaptı ve bir yıl evli kaldı. 2002 yılında ise Harun Tan ile evlenen Ebru Şallı, geçtiğimiz yıl boşandı. Ebru Şallı ile Harun Tan çifti, magazin dünyasının örnek çifti olarak gösteriliyordu.

Ebru Şallı'nın 11 yıllık evliliğinden Beren ve Pars isimli iki oğlu var. Birçok projede de yer alan Ebru Şallı, 1999 yılında Emrah'la Unutabilsem adlı dizide sonrasında da Belalım Benim ve Gölge Çiçeği dizilerinde yer aldı.

Harun Tan ile evlendikten sonra podyumları bırakan Ebru Şallı, pilates eğitmenliği yapmaya başladı. Ebru Şallı, eşi Harun Tan'dan boşandıktan sonra Sinan Akçıl ile büyük bir aşk yaşamaya başladı.

İlişkisiyle dikkat çeken Ebru Şallı önceki gün gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sinan Akçıl ile ilişkisinin nasıl gittiğinin sorulması üzerine Ebru Şallı, her şeyin iyi gittiğini söyledi. Ebru Şallı, ilişkisinin böyle gitmesi halinde Sinan Akçıl'dan çocuk bile yapabileceğini söyledi.

Bütün yazı birlikte geçiren Ebru Şallı ve Sinan Akçıl çiftinin uzun süredir aşk yaşadığı biliniyor. Ebru Şallı ile Sinan Akçıl'ın evlilik planları yapmaya başladığı öğrenildi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu