KARA SEVDA’NIN GÜZELİ MELİSA ASLI PAMUK’UN SAPIĞI NEDEN SERBEST BIRAKILDI?

Takip Et:

Miss Turkey 2011 Güzeli Melisa Aslı Pamuk, kendisine âşık olduğunu söylemesi üzerine arkadaşlığını kestiği kız arkadaşı Elif Atbaş tarafından "yüzüne kezzap atılmak" ve "öldürülmek"le tehdit edildiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

Atbaş hakkında dava açılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Atbaş, Pamuk'u arayarak, "Elimizde porno görüntülerin var. Seni rezil edeceğim" diye tehditte bulunduğu gerekçesiyle 6 ay, hakaretten ise 3 ay 15 gün hapse mahkum edilmişti. Bu kez Elif Atbaş arkadaşı Yasin Duman'la birlikte, Aslı Pamuk'u tehdit etti.

Pamuk tarafından yapılan şikâyet sonrası Atbaş ve arkadaşı Duman hakkında bir dava daha açıldı.

İddianamede, Pamuk'un Yasin Duman tarafından arkadaşı Elif Atbaş'ın azmettirmesiyle, "Davaları geri çekmezsen sonun kötü biter" şeklinde ölümle tehdit edildiği öne sürüldü. Elif Atbaş ve Yasin Duman hakkında "birden fazla kişi ile tehdit suçundan" dava açıldı. Duruşmaya katılmayan sanık Elif Atbaş hakkında yakalama kararı çıkartıldı.

Geçtiğimiz günlerde yakalanan Atbaş, hâkim karşısında ifade verdi. Elif Atbaş, sanatçı olarak çalıştığını, Aslı Pamuk'u tehdit etmediğini, arkadaşı Yasin Duman'ın bir anlık sinirle tehdit içerikli sözler söylediğini öne sürdü. İfadesi sonrası serbest bırakılan Atbaş ve Duman hakkındaki dava sürüyor.