KANAL D’YE KABUS YAŞATAN DİZİ ‘BABAM VE AİLESİ’

Takip Et:

Bülent İnal ve Ceyda Düvenci'nin rol aldığı 'Babam ve Ailesi' rating listelerinde haftalardır istediğini bulamadı. 10 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan bölümü totalde adeta hezimete uğrayarak 3.77 rating 10.41 share alarak yedinci sırada yer aldı. Tüm rakiplerinin gerisinde kalmış. Genelde TV kanalları 5 rating'in altındaki dizileri 'Yayından kaldırılacaklar' listesine ekliyor. Bakalım, Kanal D yönetimi daha ne kadar sabredecek? 

Dizi, AB grubunda ise, biraz daha iyi görünüyor. 4.68 rating 12.24 share ile dördüncü sırada yer alan dizi, AB grubunda da en ciddi rakipleri İçerde ve Kırgın Çiçekler'in altında kalmış. 

Ceyda Düvenci izleyici tarafından sevilen bir isim ama karakterinin sevilmesi ile oyunculuğunun takip edilmesi çok ayrı! Bu konuda Ceyda Düvenci'nin kitleleri sürükleyecek bir potansiyeli yok. Bülent İnal da geçmişte başarılı işlere imza atmış olsa da halka soğuk gelen bir mizacı var ve bu büyük bir handikap. Bu iki etken de rating'leri olumsuz etkileyen faktörlerden bazıları. Bakalım, şimdilik 'Fena değil ama sıkıntılı' diyebileceğimiz dizinin akıbeti ne olacak?

RATING SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.