Medya

Kanal D’den yeni yarışma: Yatıya Misafirim Var

Kanal D’de yeni bir yarışma programı başlıyor. Yatıya Misafirim Var ilginç konseptiyle dikkat çekiyor. Programda, 5 günde, 5 şehir ve şehirlerini temsil eden 5 yarışmacı kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak, geceyi orada geçirecek. Yarışmacılar birbirlerine iyi ağırlama kriteri üzerinden puan verecek. Programın diğer bir özelliği ise sunucusunun olmaması.

Hafta içi her gün ekrana gelecek ‘Yatıya Misafirim Var’, yakında Kanal D’de başlıyor.

O şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek.

Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

“Kim daha becerikli? Kim daha hamarat? Kim daha misafirperver?” gibi konulara odaklanan program, bütün Türkiye’yi, şehirleri, ilçeleri ve köyleri konukseverlikleriyle yarıştıracak.

Drama tadında bir reality olan Yatıya Misafirim Var’ın yapımcılığını BBO Yapım ve Skala Yapım üstleniyor. Programın uygulayıcı yapımcısı ise Ahmet Demircan…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu