Kanal D’den yayınlanan Beşiktaş JK’nın “Bırakmam Seni’’ kampanyasında ödüller sahiplerini buldu

Takip Et:
Kanal D’den yayınlanan Beşiktaş JK’nın “Bırakmam Seni’’ kampanyasında ödüller sahiplerini buldu
Kanal D’den yayınlanan Beşiktaş JK’nın “Bırakmam Seni’’ kampanyasında ödüller sahiplerini buldu

Beşiktaş JK’nın tarihi kampanyası “Bırakmam Seni” için tertip edilen “Ödül Senin” çekilişinde mükâfatlar sahiplerini buldu. Ulusal Piyango Yetkilileri ve Noter huzurunda yapılan çekilişte ev, araba, tatil gibi birbirinden değerli 1903 armağan Mardin’den İzmir’e, Cizre’den Afyon’a çok geniş bir coğrafyadaki taraftarlara gitti.

Türkiye’nin ilk spor kulübü Beşiktaş JK’nın 12 Haziran 2020 tarihinde başlattığı “Bırakmam Seni’’ kampanyasının ehemmiyetli ayaklarından biri olan “Ödül Senin’’ çekilişinde kazananlar belirli oldu.
19 Eylül 2020, saat 19:03’te Ulusal Piyango Yetkilileri ve Noter huzurunda yapılan çekilişte ev, araba, tatil gibi birbirinden değerli 1903 armağan Mardin’den İzmir’e, Cizre’den Afyon’a çok geniş bir coğrafyadaki taraftarlara gitti.

 

‘’Ödül Senin’’ Gecesi raiting rekoru kırdı

Beşiktaş JK’nın “Ödül Senin’’ gecesinin ilki 9 Ağustos 2020’de KanalD’den canlı yayınlanan özel program ile başladı. Yılmaz Erdoğan’ın sunuculuğunu üstlendiği programda Hülya Avşar, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Çok Hoş Hareketler 2 takımı, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Erkan Petekkaya, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü adlar Beşiktaş’a yardım olmak isteyen yurttaşlarla telefon iletişimi reelleştirerek geceye katkı verdi.
Beşiktaş JK’nın Youtube Kanalı’ndan canlı yayınlanan gecede taraftarlar Beşiktaş JK’nın “Bırakmam Seni’’ yardım kampanyasına hem telefon iletişimleriyle hem de SMS ile destekledi.

Canlı yayın zamanınca Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi ile beraber Beşiktaş JK Idare Heyeti Azaları, Teknik Direktör Sergen Yalçın, Beşiktaşlı daha önceki sporcular, Beşiktaş JK bünyesindeki tüm dallara ait sporcu ve alıştırmanlar hazır bulundu. Gecede Erkan Can’ın seslendirdiği “Bırakmam Seni’’ Kampanyası’nın üçüncü filmi de yayınlandı ve hem taraftardan hem de izleyicilerden bütün anekdot aldı.

 

Youtube gecesi de ünlü akınına uğradı

Youtube üzerinden yayınlanan gecenin sunuculuğunu Süeda Çil, Bülent Ülgen, Cihangir Gökdoğan ve Sergen Deveci paylaştı.
Hülya Avşar, Demet Akalın,Erkan Can, Acun Ilıcalı, Aras Bulut İynemli, Gökhan Tepe, Esra Erol, Simge, Mustafa Keser,Kutsi, Birol Güven, Cem Cücenoğlu, Doğaç Yıldız, Berkay Ateş,Umut Kurt, Yıldıray Şahinler video sürükleyerek yardım gecesine katkı sağladı. Cankat Aydos, İrem Ecem Başarır, Fatih DokgözArıza Dizi oyuncuları ve Ruhi Sarı da programa davetli olan adlar arasındaydı. Birol Can, Kartal Can ve İlknur Can Beşiktaş için besteledikleri şarkıyı seslendirirken,Ömür Gedik ve Murat Başaran Beşiktaş marşı ile aktiviteye katkı sağladı.