Medya

KANAL D’DEN GÜLBEN ERGEN’E YASAK AŞK AMBARGOSU

Geçtiğimiz aylarda Erhan Çelik'ten ayrılan ve evliyken ihanet ettiğine dair haberleri ayyuka çıkan Gülben Ergen, Kanal D'de yeni başlayacak olan bir sitcom'un kadrosundan çıkarıldı. İddialara göre, Gülben Ergen projede başrolde yer alacaktı ama dizi başlamadan işine son verildi. 

 

 

NELER OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcının İzmirli evli iş adamı Tolga Duğles'le yasak aşk yaşadığı, hatta bu ilişkinin Erhan Çelik'le evliyken başladığı öne sürülmüştü. Taraflardan herhangi bir yalanlama gelmediği gibi Erhan Çelik de iddiaları doğrulamıştı. Gülben Ergen ise, kendisini bu konuda eleştiren Erhan Çelik, Yeşim Salkım ve Seren Serengil gibi isimlere dava açacağını belirtmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu