Medya

Kanal D’de Yeni Hayat hem birinci hem de final tehlikesi yeniden belirdi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Reyting neticeleri televizyon sektörünün en ehemmiyetli bilgisi… Sosyal medyada çok ehemmiyetli ama sosyal medyada gündem olmanın, birinci olmanın ya da çok konuşulmanın reelinde yalnızca tesir eforu olarak kaldığı da ortada…

Yeni Hayat dizisini ele alalım… Kanal D ekranında 15 Ekim Perşembe akşamı 7. kısmı yayınlanan dizi o kadar düşük reytingler aldı ki, ilk 10 listesinde hiçbir kategoriye giremedi… Kanal D’nin evvel final kararı alıp, sonra bir şans tanıdığı dizi geçen hafta yükseliş sergilemiş ve umutlandırmıştı.
51 binden fazla paylaşım ile rakiplerinden açık ara önde olan dizi nasıl oluyor da Perşembe gününün diziler arasında en sonuncu sırasında bulunuyor.

Mucize Hekim ancak 14 bin 337 mesaj ile ikinci olabildi. Bir Zamanlar Çukurova ise 3 bin 11 mesaj ile 4. sırada bulunuyor. Kalk Gidelim ise 4 bin 226 mesaj ile 3. gidişatta.

Şimdi bir de reyting neticelerine bakalım. Bir Zamanlar Çukurova, tüm kategorilerde birinci. Mucize Hekim tüm kategorilerde ikinci… Kalk Gidelim yalnızca AB grubunda ilk 10’a girebildi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu