Medya

Kalk Gidelim’in yerine gelen Gönül Dağı dizisi bir eksikliği giderecek!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – TRT1 4 sezondur Cumartesi akşamları yayınladığı Kalk Gidelim dizisini Perşembe gününe çekti… Kendi kitlesi olan Kalk Gidelim, yeni gününde de kesinlikle izleyicisini ekran başına toplayacaktır. Ancak Kalk Gidelim’in yerine gelecek olan Gönül Dağı dizisi de çok noktaya değinecek.

TRT1’in Kalk Gidelim gibi oturmuş bir diziyi dahi yerinden edecek olan Gönül Dağı adlı yeni dizisinin izleyicileri saran bir hali var.
Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerinde yer aldığı Gönül Dağı dizisi ile alakalı sosyal medyada da hoş yorumlar bakabilirsiniz.

“En sonunda Anadolu insanının sevgisini, hürmetini, sevecenliğini anlatan bir diiz çıktı. Şükürler olsun. Reytingi bol olsun” diye yorum bırakan bir izleyici, çoğu zaman bireyin düşüncesine çevirmen oldu. Gerçekten de Anadolu insanının özelliklerini anlatacak, sıcak ve neşeli bir diziye çok gereksinim vardı.

TRT1, bu gereksinimi iyi baktı ve Gönül Dağı adlı projeye destekledi.
Anadolu’nun hoşluklarını yansıtan, ekran başında izleyicileri keyiflendirecek bir yapım.

Müzikleri, görüntüleri, öyküsü, oyuncuları ile sımsıcak bir Anadolu öyküsüne kapılarınızı açmaya hazır olun. Gönül Dağı 17 Ekim Cumartesi saat 20.00’de ilk kısmı ile TRT1’de başlıyor. İşte dizide sıcacık yeni görüntüler.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu