Kalk Gidelim’den bir transfer daha!

Cem Belevi, TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim'in oyuncu kadrosuna dahil oldu...

cem-belevi-kalk-gidelim

TRT 1 ekranlarında, Cumartesi günlerinin sevilen dizisi olan Kalk Gidelim’e sürpriz bir isim dahil oldu. Geçtiğimiz bölümlerde Sinan Albayrak, Nilay Deniz, Hayrettin ve  Ferhat Yılmaz gibi isimler diziye dahil olurken önümüzdeki bölümlerde kimsenin beklemediği bir isim dizi kadrosuna dahil edildi.

İkinci sezonunda da izleyici kaybetmeyen ve reyting tablolarının ilk 5’inde kendisine yer bulan dizi Türk pop müziğinin genç ve dinamik isimlerinden olan Cem Belevi’yi kadrosuna kattı. Yayınladığı şarkılar ile özellikle gençlerin gönlüne taht kuran Cem Belevi 3 yıl önce yayınladığı ve Youtube Türkiye’de 32 milyon kez izlenen “Alışamıyorum” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalamıştı. Daha önce “Cennet’in gözyaşları”, “İnadına Aşk”, “Kaçın Kurası” gibi televizyon dizilerinde rol alan Belevi, TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim ile anlaşma sağladı.

Cem Belevi, dizinin yapımcısı Staff Film ile geçtiğimiz günlerde anlaşarak dizi kadrosuna dahil oldu. Hatice Memiş’in yönetmenliğini üstlendiği dizide Cem Belevi, Sinan karakterini canlandıracağını söyledi. Cem Belevi, Sinan karakteri içinde eğlenceli, mert ve dürüst bir kişiliğe sahip olan ve aşk adamı olarak bilinen bir yapıya sahip olacağını söyledi. Ardından dizinin yapımcısı Eyüp Üstün, Cem Belevi gibi genç ve dinamik bir isimi tecrübeli ve güçlü kadromuza dahil ettiğimizi için gerçekten mutluyuz dedi. İlerleyen zamanlarda dizi kadrosunu güçlendirmeye devam edeceğinin sinyallerini veren Üstün, yaptığımız transferler bizi çok daha güçlendirecek dedi.

Kalk Gidelim dizisi her Cumartesi saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.