Medya

Kalk Gidelim dizisinde yanlış anlama ile gelen sorunlar

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarının hoşlanılan, akılda oyuncu kadrosu ve eforlu öyküsüyle izleyicilerine neşeli anlar yaşatan aile komedi dizisi “Kalk Gidelim” yeni yayın gününde beğenenleriyle buluşmaya devam edecek. Dizi, 15 Ekim’den itibaren her perşembe TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’de ekrana gelecek.

Dördüncü sezonuyla yeniden izleyenlerin büyük alkışını toplayan TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in sevilen dizisi “Kalk Gidelim”in yeni yayın günü belirli oldu. Başrollerinde Ufuk Özkan, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer, Erkan Beğenir, Aslı Omag, Hayrettin, Dilara Gül Demiral, Alper Saylık’ın yer aldığı ekranların en soluklu dizilerinden “Kalk Gidelim”, 15 Ekim’den itibaren her perşembe TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında olmaya devam edecek.
Kovalamacanın Sevda’nın koronavirüs olmasından dolayı yaşandığını kavrayan İsmail bir anda panik olur ve “acil kodu” ile şirketi boşaltıp herkese 14 gün yönetimsel izin verir.

Köye dönerken herkesi arayıp ortalığı ayağa kaldıran Seyfettin, Halim’ i şipşak annesinin yanını yollar. Sağlık ocağında kalan Nurcan, Sevda’nın hastalığı ile alakalı apayrı bir aslı bilir ve kahkahalarını yakalayamaz. Henüz bu aslı yalnızca Nurcan öğrenmektedir. Dalgiller tarafında bunlar yaşanırken Ercan ise emekçileri bağışlaması mevzusunda Meryem’i ikna eder.

Duru, Badegül ve Dudu’da evlilik yıldönümü telaşı vardır.
Duru, Veli Ankara’ da olduğu için bu seneyi pas geçeceğini düşünür. Dudu ise Şakir’in epopesi bir evlilik yıldönümü hazırlığında olduğunu öğrenir. Şakir ve Dudu birbirlerine saklı “süprayzlar” hazırlarken işin dozunu kaçırırlar.

Seyfettin, bir yandan Mumu’nun peşinde olduğu küpü Mumu’dan habersiz ele geçirir ve evde küpü gizleyecek yer arama telaşına düşer. Bir yandan da Sevda’nın sıhhat ocağından dönmesini bekler. Karısının rahat istirahat etmesi için uygun civar hazırlar.
Zira bu söz suratından Sevda Seyfettin’ i yanlış kavramıştır. Üstelik Nurcan, Sevda’nın koronavirüs değil de apayrı bir hastalığı olduğu ve hekimi yanlış kavradığı haberiyle gelince Seyfettin için geceler zindan olur.

Kalk Gidelim yeni kısmıyla 15 Ekim Perşembe saat 20.00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’de.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu